Ketu muzika mund ti kesh ne komp tuaj !

Double.G (D.u.d.a) 
1.Duda e Noizy e I.R.e Monny -Kosov Shqipni
1.Duda-Shum T'gjon
2.Duda-Tatu N'zemër
3.Duda ft Tiz Blackaface-Vraje
4.Duda-Jeta jem
5.Duda - Farefisi2
6.Duda-Hajde krejt
7.Duda ft Monny-Qohu Shqiptar
8.Duda-skiti
9.Duda ft.JR-Hiq mos ta nin
10.Duda ft Gledis-Djali jem
11.Duda e Noyze-Kush jon ata
               New Album
                     
01.Duda-Jeta jem
02.Duda-Vraje
03.Duda ft Gledis-Djali jem
04.Duda-Farefisi2
05.Duda-Hajde Krejt
06.Duda-Loja pam pam
07.Duda-Na Po shami
08.Duda-Shqipe me 2 kry
09.Duda ft ZeeroMan-Aty ku jan 2G
10.Duda ft Monny-Nata
11.Duda ft Monny-Po Vjen era
12.Duda ft Noyzi-Kush jan ata
13.Duda-Jabuq
14.Duda-Ai ka Vdek
15.J.R.ft.Noyzi-Sonte Na po pina
16.J.R ft. Noizy - Just da Beggining
17.Tid ft. Tz-iT - Dashuria
18.Tz-iT - Njeri rrug's 
                                       Tingulli 3NT - Babës

                                    
01.-Të 2 feat. Elvana Gjata
                                     02.-100%T'Trent
                                     03.-Qika Krejt Durt Nalt feat. Vesa & Teuta
                                     04.-Little Mommy feat. Stine
                                     05.-Babës
                                     06.-(SKIT)
                                     07.-Shut Goll Feat Kaos
                                     08.-A e din se ....(Feat skillz)
                                     09.-Dridhe (Feat chili)
                                     10.-Intro
                                     11.-Tingulli 3nt - Po shihet ashiqare feat. K-Master & Dr Ghost                                      


   
                                                              

..::®|2 High Records|™::..

Prezanton

2 Po 2


-------------------------------------------------------------------------


..::®|2 Po 2|™::..Phat Beni - Sonte (Kong e Re !!!)
Phat Beni -
S'ka Perfundim ft. Raiders & Ver8 (Kong e Re !!!)

-------------------------------------------------------------------------


..::®|Hip hop Filozofi|™::..           Doli N`shitje albumi i 3`t i grupit 2po2                
Albumin munesh me gjet ne CD shop ngat shpis tane.
Albumi quhet HIP HOP FILOZOFI dhe permban 18 tituj me intro
outro e sene vene.
Ja bleje ja vjedhe veq mos e le pa e ngu .. haver !!!  

Immortel ft. 2po2 - Shqiptarja Jeme


Rrufeja -
Bounce Bounce Shake Shake

2po2 -
Hip Hop Therapy (Terapi)

Rrufeja - 
Kufoma Rrufeja

Rrufeja & Phat Beni -
Pendimi Ndaj Vetes

2po2 -
Vetmia

2 po 2 -
Jetoj

2 po 2 -
Made In Shqiptari

2 po 2 -
Qielli Im

2po2 -
Hip Hop Shqip 2

2po2 ft. Ghetto Gold -
Prishtinali Jom

2Po2 ft. DonPizhi & Memli -
Kush

2po2 -
Haver

2po2 -
Hip Hop Filozofi

2po2 -
I Lig Për Armik

2po2 -
Made in Shqiptari

2po2 -
Mërzitshëm

2po2 -
Ngreja Kamen

2po2 -
Qartu

2po2 -
Vdes dhe Ringjallem

G Soldier -
Hajde Merrmi Ment

G Soldier ft. Adalard & Phat Beni -
Mos Fleni

G Soldier ft. Phat Beni -
Ti Ke Lind Për Mu

G Soldier ft.Immortel -
Prej zerros deri n`mbret

G Soldier -
Jetoj n`Stres


01- Intro
02 - Sa po m`kupton
03- Qielli im
04- Jetoj
05 - Potpuri rrenash
06 - Mërzitshëm feat. Immortel
07- Vdes dhe ringjallem
08- Made in Shqiptari
09- Prishtinali jom feat. Tingulli i 3`nt
10- Hip Hop Shqip 2
11- Kush feat. Don Pizhi & Memli Krasniqi (K.A.S)
12- Interlude Rraha
13 -
14
- I lig per armik
15- Qartu
16 - Haver feat. G-Soldier & Adalard
17
- Ngrehja kamën
18 - Outro
Hip Hop Filozofi feat. Sefer Gremlini
-------------------------------------------------------------------------
..::®|Hip-Hop Therapy|™::..

01. Hip-Hop Aman Aman
02. E di
04. Mir Se Vjen Haver
05. Music 4 My People
06. Hip-Hop Shqip Ft. Immortel
07. Kujdes Për Djalin Tënd
08. Rrugët e Jetës I
09. Rrugët e Jetës II
10. Pas Vdekjes-------------------------------------------------------------------------
..::®|Nuk Dorëzohemi Lehtë|™::..

01. Rikthimi Ft. Tingulli 3 & Hija e Jetës
02. Heroina
03. Prishtina
04. Sm'ë Pëlqen Kjo Lojë Ft. Memli Krasniqi
05. Nuk Dorëzohemi Lehtë
06. Rrugët e Jetës
07. Nuk Do T'jemi Skllëver
08. Ori Dashni e Mjera
09. Vetmia
-------------------------------------------------------------------------


2 Po 2
Hip Hop Shqip 
(VIDEO)Raiders ft. Ver8 & Phat Beny [2Po2]
S'ka Perfundim
(VIDEO)

Besniku & Immortel
Koncert ne Zvicerr
Gem Belushi
  ALBUMI "King And Ace"

                                 Albumi i 1-ri nga  & Kah One,Titulluar " King And A                    
01.-Daja
   02.-Karma
        03.-Fagels up
04.-Girl

                               05.-NO chours Real Rhymes
         06.-Say Word
                         07.-Send shots this Way
                        08.-We d'ont Give Fuck
              09.-Why (Remix)
                    10.-Concrete Jungle
                            11.-Can you ride with me
            12.-Goverment
                            13.-Before you wal away
                      14.-What's that about
                15.-No sir No serr
              16.-Who

                                                   
      
                                                  CyaNide

                                                          [Ngjarje e Vertet]
                               
                                                 
1.Cyanide Feat Unikkatil-Veq Edhe ni Her
                                                  2.Cyanide-Njerzt Harrojn
                                                  3. Oj Ti Qik
                                                  4. Sonte ft. Invador
                                                  5. Veq 1 Beat ft. N.a.G & B52
                                                  6. Cyanide-Tu u Kacafyt me Jet
                                                  7. CyaNide - Has Shqiptar New
                                                  8. CyaNide - Na Jemi "TBA" New
                                                  9. CyaNide - Jem Lodh Me Shpirt New
                                                 10. CyaNide - L'shoni rrugë 
                                                 11. CyNide.ft.TornadoS -Lidhja e Re (RebeL a.k.a Unikkatil)
                                                 12. Tornados ft. CyaNide - Kurva Si Ti
                                                 13.Cyanide - Tybe Nuk Tkom Faj
                                                 14. Cyanide-Kerkun sjom ka shkoj
                                                 15. Cyanide - Okupim
                              

 

Kërko në Internet
Google . Shqip
Kerko Te Niti


Ju Jeni Vizotr Tani
..::ORA DHE DATA::..
Free Blog Content

 
Today, there have been 7 visitors (8 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=