Shkruani qka mendoni per ket web

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<-Back

 1  2 Continue -> 
Name:diti 
E-Mail:diti96tinanet.com
Homepage:http://www.diti-7.tk
Time:07/15/2010 at 10:28am (UTC)
Message:shum mir vizitoje ww.diti-7.tk

User: buni123
buni123
Offline
Time:07/15/2009 at 11:50pm (UTC)
Message:Jeni Të Mirë Pritur Në www.buni123.tk & www.buni2.tk

Name:Dj-Fato 
Homepage:http://Www.Albume-Mp3.Net
Time:11/10/2007 at 11:47pm (UTC)
Message:Shum Fort a Vec Te Para

Www.Dj-Fato.Ch.Vu
Www.Albume-Mp3.Net

Name:besimtari
Homepage:-
Time:08/25/2007 at 3:14pm (UTC)
Message:ilahit i nderuar nuk bojn pjes ne Islam,andaj të përshëndes dhe uroj që ky web të pasurohet me islam.tung...klm

Name:Naim Hoxha 
E-Mail:naim-h20hotmail.com
Homepage:http://www.hoxha-naim.tk
Time:07/05/2007 at 9:26am (UTC)
Message:niti coola ta palloft dulla me ni gozhd ta pallofsha un hoxha

Name:Naim Hoxha 
E-Mail:naim-h20hotmail.com
Homepage:http://www.hoxha-naim.tk
Time:06/29/2007 at 2:45pm (UTC)
Message:Pershendetje Shoki shpresoj te jesh mire..website i mire munet mu kon edhe ma mire me normal duke fut diqka per Fen Islame.Ju uroj suksese te me tutjeshem dhe pun te palodhshem.Me Respekt: Naim Hoxha
www.hoxha-naim.tk

Name:Jetmiri 
E-Mail:jetmiri_sumsn.com
Homepage:http://www.jetmiri.tk
Time:06/24/2007 at 11:38am (UTC)
Message:Hey vella e pash faqen tane shume mire e paske punue veq perpara...kaloja mrie dhe suksese nga une.

Name:Aurora 
E-Mail:no1.aurorahotmail.de
Homepage:http://www.aur0ora.piczo.com
Time:06/14/2007 at 11:38am (UTC)
Message:shuuum webin e mir e paske veq vazhdoo

Name:BESY 
E-Mail:besi_4ever_1hotmail.com
Homepage:http://www.besi-cool.net
Time:05/27/2007 at 9:55pm (UTC)
Message:hey ku je njeri a je lodh hiq me ket web site shum cool more interesant e njejt qenka si e imja veq nejse, masi te kam diqka se bash qyshtut skishe guxoft veq nejse te fale e mos vjedh ma hajno ooo hahah klm e qyshtut
www.besi-cool.net
www.besi-nice.com

Name:saranda 
Homepage:http://www.saranda-sara.piczo.com
Time:05/26/2007 at 8:23pm (UTC)
Message:ej web sajti shum mir vetem vazhdo qdo te mire

Kërko në Internet
Google . Shqip
Kerko Te Niti


Ju Jeni Vizotr Tani
..::ORA DHE DATA::..
Free Blog Content

 
Today, there have been 7 visitors (26 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=